Vi har selgere spredt over hele Norge og Sverige for å sikre at du som forhandler får den oppfølgingen du trenger.

Salg Norge

Roald Hansen

Teamsjef / Distriktssjef Hordaland og Rogaland

roald@rbi.no

Tlf: 909 42 247

 

Morten Øiestad

Distriktssjef Østfold, Oslo, Akershus og Oppland

morten@rbi.no

Tlf: 911 38 050

 

Aslak Buhol

Distriktssjef Oppland, Hedmark og Akershus

aslak@rbi.no

Tlf: 917 76 150

 

Jon Lund Henriksen

Distriktssjef Østfold, Oslo, Akershus, Buskerud, Oppland og deler av Sogn- og Fjordane

jon@rbi.no

Tlf: 909 32 130

 

Terje Hansen

Distriktssjef Nordland, Troms og Finnmark

terje.hansen@rbi.no

Tlf: 975 61 020

 

Frank Jostein Visnes

Distriktssjef deler av Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal og Trøndelag

frank.visnes@rbi.no

Tlf: 404 08 999

 

Harald Møller

Distriktssjef Agder, Telemark og Vestfold

harald@rbi.no

Tlf: 40 30 30 10

 

Irene Hagen

Salgsekretær

irene@rbi.no

Tlf: 930 08 488

 

 

 Salg Sverige

img-placeholderMarcus Jakobsson

marcus.jakobsson@rbi.no

Tlf: +46  760 09 25 52

Distriktschef Mellan Sverige

 

Robert Blomqvist    

robert.blomqvist@rbi.no

Tlf: +46 735 58 30

Distriktschef Syd Sverige