Vi har selgere spredt over hele Norge og Sverige for å sikre at du som forhandler får den oppfølgingen du trenger.

Salg Norge

Lars Kvæstad

Kommersiell Direktør

lars.kvaestad@rbi.no

Tlf. 922 29 965

 

Roald Hansen    

Teamsjef  / Distriktssjef Hordaland og Rogaland

roald@rbi.no

Tlf: 909 42 247

 

Irene Hagen  

Salgsekretær

irene@rbi.no

Tlf: 930 08 488

 

Morten Øiestad    

Distriktssjef Østfold, Oslo, Akershus og Oppland

morten@rbi.no

Tlf: 911 38 050

 

Aslak Buhol    

Distriktssjef Oppland, Hedmark og Akershus

aslak@rbi.no

Tlf: 917 76 150

 

Jon Lund Henriksen

Distriktssjef Østfold, Oslo, Akershus, Buskerud, Oppland og deler av Sogn -og Fjordane

jon@rbi.no

Tlf: 909 32 130

 

Tom Pedersen    

Distriktssjef Aust-Agder, Vest-Agder, Telemark og Vestfold.

tom@rbi.no

Tlf: 994 67 410

 

Terje Hansen    

Distriktssjef Nordland, Troms og Finnmark

terje.hansen@rbi.no

Tlf: 975 61 020

 

Frank Jostein Visnes

Distriktssjef Deler av Sogn og Fjordane, Møre og Romsdal og Trøndelag

frank.visnes@rbi.no

Tlf: 404 08 999

 

 Salg Sverige

Anders Lundahl

anders.lundahl@rbi.no

Tlf:  +46 735 20 83 67

Distriktschef Väst Sverige

 

img-placeholderMarcus Jakobsson

marcus.jakobsson@rbi.no

Tlf: +46  760 09 25 52

Distriktschef Mellan Sverige

 

Robert Blomqvist    

robert.blomqvist@rbi.no

Tlf: +46 735 58 30

Distriktschef Syd Sverige